46-070 Chmielowice k. Opola   ul. Sadowa 13   tel. (077) 474 26 13

Dojazd

Dojazd od strony Opola
Kierując się od strony Zaodrza należy cały czas jechać ul. Niemodlińską. Po minięciu przejazdu kolejowego przy wyjeździe z miasta (strzałka na mapce) po kilometrze zacznie się teren zabudowany. Wówczas wciąż jechać prosto (już ul. Opolską) aż po 500 metrach po lewej stronie drogi pojawi się tablica z reklamą "Auto Serwis Stacja Kontroli Pojazdów" (patrz pkt 5 na mapce) - skręcić w prawo w boczną drogę (ul. Sadowa) i dojechać do jej końca.


Dojazd od strony Niemodlina, Chróściny
Jadąc w kierunku Opola przez Żerkowice (ul. Niemodlińska) w pewnym momencie po lewej stronie drogi pojawi się tablica z reklamą "Auto Serwis Stacja Kontroli Pojazdów" (patrz pkt 1 na mapce) - na jej wysokości należy skręcić w prawo w ul. Ogrodową. Następnie po 500 metrach skręcić w czwartą ulicę z lewej (ul. Sadowa - patrz pkt 3 na mapce).


Dojazd od strony Komprachcic, Polskiej Nowej Wsi
Cały czas jechać główną drogą w kierunku Opola. Będąc w Chmielowicach 200 metrów za zakrętem koło szkoły (ul. Opolska) po prawej stronie drogi pojawi się tablica z reklamą "Auto Serwis Stacja Kontroli Pojazdów" (patrz pkt 6 na mapce) - na jej wysokości należy skręcić w lewo w ul. Sadową.


Dojazd od strony Prószkowa, Domecka
Cały czas jechać główną drogą w kierunku Opola. Będąc w Chmielowicach przy markecie "Minus" skręcić w prawo, a następnie 200 metrów za zakrętem koło szkoły (ul. Opolska) po prawej stronie drogi pojawi się tablica z reklamą "Auto Serwis Stacja Kontroli Pojazdów" (patrz pkt 6 na mapce) - na jej wysokości należy skręcić w lewo w ul. Sadową.
Kliknij na czerwone punkty 1- 6 na poniższej mapce, aby zobaczyć zdjęcia dojazdu